ما در موج‌شکن عمیقا باور داریم که با استفاده از دانش، مهارت، خلاقیت و توان‌مندی خود در حوزه علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات و مدیریت کسب و کار می‌توانیم کارهای شگفت‌انگیزی را برای مردمان سرزمینی که دوستش داریم انجام دهیم. موج‌شکن حاصل تفکری چابک، تحول‌گرا و توسعه‌محور است. خواست و اراده ما، طراحی و تولید محصولات و ارائه راه‌کارهای هدف‌مندی است که ضمن دارا بودن کیفیت و کارایی، لذت و سهولت بهره‌برداری از خدمات نوین فناوری اطلاعات را برای شما و کسب و کار مطبوع‌تان فراهم نمایند. ما در این مسیر تمام توان خود را در راستای اعتلای مفهوم صداقت، اعتماد و تعامل دو سویه مبتنی بر اخلاق به کار بسته‌ایم و از همکاری با شما خوشحالیم! (:

استودیو موج‌شکن از سال ۱۳۸۸ و توسط تعدادی از دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات و در راستای ارتقای سطح آموزش‌های تئوریک و تخصصی حوزه علوم و مهندسی کامپیوتر و منطبق با استانداردهای نوین یادگیری ایجاد شد. سپس در ادامه این مسیر، ترویج و گسترش فرهنگ تبلیغات سالم و قاعده‌مند در دو شاخه محیطی و الکترونیکی در زمینه‌هایی نظیر طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت‌ها، نرم‌افزارهای تحت وب، اپلیکیشن‌های چندرسانه‌ای (مالتی‌مدیا) و طراحی گرافیک در راستای اهداف جامع این گروه قرار گرفت. همچنین افزودن خدمات مرتبط با معماری سازمانی، علوم داده، کارآفرینی، خلق مدل کسب‌و‌کار، دیجیتال مارکتینگ و ارائه مشاوره تخصصی در حوزه‌های مالکیت فکری و ثبت اختراع (پتنت) از دیگر برنامه‌های دانش‌محور موج‌شکن در آینده‌ای نزدیک خواهد بود.

لازم به ذکر است که عمده فعالیت‌های استودیو موج‌شکن در راستای گسترش ارائه خدمات تمام الکترونیک و کاهش هزینه‌های غیرضروری (ملکی، تجهیز و نگهداری و …)، به صورت آنلاین و منطبق با استانداردهای نوین فناوری اطلاعات در نحوه ارائه خدمات و محصولات صورت می‌پذیرد.

مشتریان ما

کسب و کارهایی که در این سال‌ها با یکدیگر صمیمانه همکاری داشته‌ایم …

کپی‌رایت ::: کلیه حقوق نزد استودیو موج‌شکن محفوظ است.